0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Калифорнија Кралот Големина Конец Брои Лист Во Собата Солидна - - Хотел Квалитет Супер Мека Постелнина-27 Длабоки Џебови Лесно Се Вклопуваат - Листови За Дишење И Лад

Калифорнија Кралот Големина Конец Брои Лист Во Собата Солидна - - Хотел Квалитет Супер Мека Постелнина-27 Длабоки Џебови Лесно

DEN 400.00
Достапно.

Од стока

Овој луксузен комплет чаршафи го прави совршен подарок за секоја пригода. Прави совршен подарок за секоја пригода!. Египетски Памучни Чаршафи Со врвен Квалитет : Нова Подобра И Подобрена Верзија За 2022 Година - Ако го сакате луксузот и издржливоста На чаршафите Во хотелот и изгледот на остри навлаки за перници, ќе ги обожавате нашите Луксузни Чаршафи, 800-конец. Ние користиме предива направени со 100% долги основни памучни влакна и прекрасно сатенско ткаење. Не се намалува, бледне и едвај се збрчка. Лесна Нега : Исто Како и секој друг сет на листови - машинско перење и сушење дома.Овој Ултра Мек Памук е ткаен со најдобар квалитет на уникатно памучно предиво за да се осигурате дека ќе добиете навистина супериорен и луксузен производ за постелнина за вашата соба или хотел. Тоа е само најдобро да се користи за секоја соба во вашата куќа - спална соба, гостинска соба, детска соба, одмор дома.

За производот

Купувачите избираат и