0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
&H Удобен N ' Сув Внатрешен Надворешен Кревет За Миленичиња

&H Удобен N ' Сув Внатрешен Надворешен Кревет За Миленичиња

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Производите За Миленичиња K&H Удобен N Сув Внатрешен / Надворешен Кревет за Миленичиња не само што го одржува вашето домашно милениче удобно, туку и ги одржува суви и ладни благодарение на дизајнот што дише. Уникатниот капак е ОТПОРЕН НА УВ, така што спречува избледување, а исто така е отпорен на вода за надворешна употреба. Изберете од достапни големини. Изберете форма достапни бои. Изградена од вода и ув отпорна ткаенина со јадро од полифил. Идеален за внатрешна и надворешна употреба. Отстранлив капак за лесно перење.

За производот

Купувачите избираат и