0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Благородна Куќа Џазиел Затворен Пограничен Килим, Морнарица, Зелена

Благородна Куќа Џазиел Затворен Пограничен Килим, Морнарица, Зелена

DEN 784.00
Достапно.

Од стока

Овој модерен килим е совршен начин за заживување на претходно досадна и мрачна просторија; длабоко синиот центар е отворено обвиен со модерна церулејска граница. Неговата конструкција на сечење и јамка го прави овој избор издржлив, способен да го издржи тестот на времето. Сигурно ќе станете незаборавно парче од наследството на вашиот дом. Природно дамка-и бледнее-отпорни. Благородна Куќа Јазиел Внатрешна Граница 8 х 11 Област Килим, Морнарица, Зелена.

За производот

Купувачите избираат и