0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ламуусаа Бебе Девојки Ромпер Фустан Слатка Секојдневна Цветна Чипка Долги Ракави Комбинезони За Новороденче

Ламуусаа Бебе Девојки Ромпер Фустан Слатка Секојдневна Цветна Чипка Долги Ракави Комбинезони За Новороденче

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Големина и Боја : 0-3 Месеци, 3-6 Месеци, 6-9 Месеци, 9-12 Месеци, 12-18 Месеци, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината. Сезона : Fall . 90 t Bust : t58t/t22. 86tadvisted Возраст : t9 - 12 Месециtlengh : t48t/t18. Ракав : Долг Ракав. Стилски Дизајн : Цветна крпеница од тантела, врат на екипажот, копче назад, фустан за бебиња, секојдневен комбинезон со долги ракави, вашето малечко ќе добие многу комплименти носејќи го. Боја : Розова.

За производот

Купувачите избираат и