0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фолк-Арт-Сликарство-украинско-Уметничка телефонска кутија ЗА ЛГ К За Жени Мажи Подароци, Мек Силиконски Стил Отпорен На Удари-Фолк-Уметност-Сликарство-украинско-У?

Фолк-Арт-Сликарство-украинско-Уметничка телефонска кутија ЗА ЛГ К За Жени Мажи Подароци, Мек Силиконски Стил Отпорен На Удари-Фолк-Уметност-Сликарство-украинско-Уметнички

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Дизајнот на отпечаток од прст и отпорен на нечистотија обезбедува совршен и природен чист приказ на Вашиот Телефон.[Печатење Со добар Квалитет] Напредната технологија за печатење ги одржува печатењата на корицата живописни и не е лесно да исчезнат.Тенок и Лесен со дебелина од само 1,35 мм се чувствува исто како вашиот телефон, но со дополнителен стисок; флексибилниот материјал го прави ставањето и вадењето од ветре.[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, безбеден и еколошки, супер мек, издржлив и отпорен за да пожолти со текот на времето.[Тенок и Лесен] со дебелина од само 1,35 мм се чувствува исто како вашиот телефон, но со дополнителен стисок; флексибилниот материјал го прави ставањето и вадењето од ветре [Добијте Комплименти] Многу од нашите клиенти ни кажаа дека имаат многу комплименти со оваа убава футрола за телефон. Фолк-Арт-Сликарство-украинско-арт9 телефонски случај ЗА ЛГ К51 За Жени Мажи Подароци, Мек Силиконски Стил Шок-Фолк-Уметност-Сликарство-украински-Арт9 Случај ЗА ЛГ К51. Вие го заслужувате најдоброто. Дизајнот на отпечаток од прст и отпорен на нечистотија обезбедува совршен и природен чист приказ на Вашиот Телефон.Целосна Заштитаи Задните И Предните Подигнати Рабови Подигнете Ја Камерата И Екранот Повисоко Од Површината За Контакт, Избегнувајте Потенцијални Гребнатини На Камерата И Екранот.

За производот

Купувачите избираат и