0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Јуствх Жените Гроздобер Барок А-Линија Плажа Миди Здолниште Секси Лето Краток Ракав Канцеларија Возбуда Замав Фустан

Јуствх Жените Гроздобер Барок А-Линија Плажа Миди Здолниште Секси Лето Краток Ракав Канцеларија Возбуда Замав Фустан

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Џаствх! Меко чувство, пријатно, дише и погодно за кожата за носење. Совршено е за секојдневен ден или се облекува без напор за ноќно излегување. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. . За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето. Кликнете на " Just VH", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети. Содржина На Пакетот : . 1 х Жените Се Облекуваат Секси V-Вратот Фустан. (Стил) : Патување, Свадба, Забава. Силуета : А-Линија. Тип На Ткаенина : Шифон. Карактеристики : Ув Заштита,1/2 Патент,Сите Сезони. Рокабили Замав Фустан. Возбуда Прирабница Детали.

За производот

Купувачите избираат и