0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Crayola Kids Unise Fleece News Zip-up Hoodie, големини 2T-7

Crayola Kids Unise Fleece News Zip-up Hoodie, големини 2T-7

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Daydream in Color and Spark Creativity со детска облека Crayola®. Меките и пријатни ткаенини во комбинација со магијата на имагинацијата помагаат да се зајакнат малите, бидејќи тие учат да истражуваат, откриваат и играат. Овој мек и удобен руно Zip Hoodie има дизајн инспириран од класичните омоти со креда. Нежно четкана ткаенина од руно за пријатна топлина. 2-панел аспиратор со печатење на обвивки од креда. Долги ракави со манжетни со ребра. Печатење на обвивка од креда од предната страна. Затворање на патент. 60% памук; 40% полиестер.

За производот

Купувачите избираат и