0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „реклами-0058“ платно уметност од гроздобер лавои

Трговска марка ликовна уметност „реклами-0058“ платно уметност од гроздобер лавои

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Уметник : Гроздобер лавоисебјект : People Style : Modern-Century Modern Product Тип : Галерија обвиткано платно Арт. Репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Гроздобер лавои „реклами-0058“ платно уметност.

За производот

Купувачите избираат и