0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мемфис Гризлис Оз. Кригла на Roadie

Мемфис Гризлис Оз. Кригла на Roadie

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Секој ќе види дека сте голем поддржувач на Мемфис Гризлис кога го користите овој 18oz. Roadie кригла за вашиот омилен пијалок. Ласерската графичка графика ќе ја покаже вашата loveубов кон Мемфис Гризлис во секое време со својот елегантен дизајн. Овој софтвер за пијалоци е совршен додаток во деновите на игра или секој ден. Материјал : 100% не'рѓосувачки челик. Криглата има лого на ласерско гравиран тим . има приближно 18oz. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Одлични американски производи.

За производот

Купувачите избираат и