0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Американски честитки тролови за салфетки за ручек, 50-броеви

Американски честитки тролови за салфетки за ручек, 50-броеви

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Фрли ја најголемата, најгласната, најлудата забава досега со партиски материјали Тролс! Овие светли и разнобојни салфетки за ручек имаат афион и гранка кои позираат пред виножитото со други заниски карактери. Дво-партиските салфетки доаѓаат во пакувања со високи броеви од 50 и меркаат 12-7/8 "x 12-7/8 " се расплетуваа. Одлично за големите партиски групи, тие се совршени за чистење на забавни мешавини или влечење во партиски чаши за тролови за да се создаде тролестастична поставка за табели! 50 салфетки за ручек хартија, 2-подножје. Секоја салфетка мери 12-7/8 in. X 12-7/8 in. Троловите за салфетки за ручек се карактеризираат со афион и гранка кои позираат пред виножитото со други ликови од Зани. Совршена американска забава за честитки за роденденска забава за деца или забава со тролови.

За производот

Купувачите избираат и