0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Класичен ракав Класичен фит џебови за џебови пакет за кошула

Класичен ракав Класичен фит џебови за џебови пакет за кошула

DEN 223.68
Достапно.

Од стока

Вршената кошула со кратки ракави на Georgeорџ Микрофибер има 30% рециклиран полиестер, доаѓа во најразлични бои и обрасци, сите со меко чувство на рака, предниот стил на копчето и јаката за точка што може да се носи на работа и за време на викендот што ќе ја комплиментира вашата гардероба , кошулата има и јака од точката, манжетната за ракави на полите. Класичното вклопување создава удобно носење. Машинско миење, суво суво. Меко чувство на рака. 30% рециклиран полиестер. Класично вклопување. Машина за перење. Џеб на градите.

За производот

Купувачите избираат и