0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Време и време, женски и жени плус отсечени широки ребра бикини врвот

Време и време, женски и жени плус отсечени широки ребра бикини врвот

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Направете бранови со времето и ребрестиот бикини со ребрести бикини со акцент на предната дупка што додава детални детали на овој класичен врв на пливање. Отстранливи чаши и прилагодливи ленти ви овозможуваат да го прилагодите вашиот фит, така што е правилно. Исклучиво на. Материјал : 94% најлон/6% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : меки, отстранливи чаши; Бонирање за дополнителна поддршка. Затворање : Двоен грб со прилагодливо затворање на грбот на S-кука. Ленти : прилагодливи. Деколте : квадратно деколте. Карактеристики : Детали за предни пресеци; широка текстура на ребра; наредени. Ребреста го отсече врвот на бикини за жени од време и Тру. Белешка : Секое парче за пливање за капење прикажано овде се продава одделно.

За производот

Купувачите избираат и