0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пчелите на Бурт, бебето органско девојче, привлечно памук, памук, еден спиеч со нозе, пижами

Пчелите на Бурт, бебето органско девојче, привлечно памук, памук, еден спиеч со нозе, пижами

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Бебињата за бебиња на бурт - пистата за подножје за подножје се направени од најчистиот слој ™ : 100% органски Gots сертифицирани* памук - дишење и одлично за чувствителна кожа. Спортски, сепак слатки, овие нозе PJ се пријатни меки и подготвени. Дизајнирани со безбедност во умот, овие спијачи имаат еластични глуждови за да ги одржуваат подножјето на место и не -лизгање "пчела за пчели " за дополнителна стабилност - одлично за мали пчели во движење! Дијагоналниот поштенски преден дел прави лесни промени во пелена и табулаторот Snap на вратот ја штити деликатната кожа. *Регистрација на сертификати за Gots : 831717 Burt's Bees Baby Sleeper PJS - пижами со подножје.

За производот

Купувачите избираат и