0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Краток ракав на Бен Хоган со кратки ракави со шарена маица

Краток ракав на Бен Хоган со кратки ракави со шарена маица

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Секој човек има шарен поло во плакарот, но сега е време да зграби поло што никогаш нема да сакате да го ставите во вашиот плакар - затоа што секогаш ќе сакате да го носите овој. Изведбата на Бен Хоган создаде елегантна маичка со кратки ракави, која е совршена на теренот за голф, во канцеларијата и на обична ноќ на градот. Тенките хоризонтални ленти се мешаат заедно за да создадат поголеми блокирани бои и мрежа вклучува парчиња во ткаенината, дозволувајќи му на воздухот беспрекорно да влева во и надвор. Технологијата за управување со влага на Ben Hogan Performance, помага да ве одржи ладно и суво со цртање на потта од вашата кожа, Powerspan вклучува шевовите на рамото кои овозможуваат максимален опсег на движење и Powerair вклучува инженерски инсерти за мрежни мрежи во ткаенина за максимална дишеност. Powerair : Инженерски инсерти за месо од месо за дишење. Powerspan : Флексибилните споеви на рамото овозможуваат оптимален опсег на движење. Powerwick : Fining Taber го привлекува потењето од кожата. Рамна плетена јака. Печатена лента.

За производот

Купувачите избираат и