0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Изматете го женскиот безжичен макси фустан

Изматете го женскиот безжичен макси фустан

DEN 528.00
Достапно.

Од стока

Тоа е состојба на умот. Облеката без ремен на лажичката оди спектакуларно соло, но исто така изгледа сензационално слоевито со јакна или кардиган. Вкупно добитна победа! Исклучиво на. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5â 9â, половината : 24â, биста : 32â, колкови : 34â. Моделот носи големина S. приближно. 45 "Долг од центарот на задниот врат на вратот. Должина на глуждот. Право деколте; макси фустан. Безжичен со замен. има. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашиот поглед на сè што правите.

За производот

Купувачите избираат и