0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници за лажички шпагети од вратот ленти со лента со ками пакет

Без граници за лажички шпагети од вратот ленти со лента со ками пакет

DEN 607.84
Достапно.

Од стока

Детали за ребра го ставаат завршниот допир на оваа камизола од без граници, правејќи елегантен додаток на вашиот слоевит изглед или лесно самостојно парче. Ibrивописна боја му дава летен стил на овој лесен ками -врв со трендовски изглед. Тоа е совршено парче да се лизне под кошула за симпатичен, слоевит изглед или да се носи соло за незапирлив стил на сончев ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. опремена. Деколте за лажичка. Сите детали за ребра. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Јуниори со ребрести плетени ками од без граници.

За производот

Купувачите избираат и