0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машка сентинел ја надгради кошулата со долг ракав за безбедност

Машка сентинел ја надгради кошулата со долг ракав за безбедност

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Надградената безбедносна кошула ги нуди сите исти квалитетни карактеристики на нашата основна безбедносна кошула со дополнителни карактеристики, како што се зашиени воени набори? Два пред и три во задниот дел? И два џебови во стилот на хексадецимација со затворање на кука и јамка на лушпи со декоративни копче. Зашиени воени набори (два фронт, три грб); Функционални епаули; Значка-таб со засилена прашка и очни капаци; Прилагодена плоча за ракави; Додадена должина за да се задржи кошулата; Дизајнирано да се смести оклоп на телото.

За производот

Купувачите избираат и