0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Време и време, плетени панталони за жени, големини XS-xxxl

Време и време, плетени панталони за жени, големини XS-xxxl

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Биро до денес, од ден на ноќ, за fallуби се во удобноста и стилот на време и плетените панталони на Тру. Опуштено, со леснотија на влечење и лента за не-пинч, овие разноврсни панталони се совршен избор за скоро за секоја пригода. Ласкајќи со полабава вклопување и заострена нога, тие се лесни за облекување нагоре или надолу. Само на. Материјал : 77% полиестер/21% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : лабава; Удобност се вклопува. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 28 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Не-пинг-покриена еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови. Карактеристики : Достапно во карирани и цврсти стилови. Милениумски панталони за палење за јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и