0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Резервоар за мускули на машка мрежа

Резервоар за мускули на машка мрежа

DEN 543.84
Достапно.

Од стока

Активниот мускулен мускул на Расел, се одликува со технологија за влага за влага 360 за да ја избрише потта од вашето тело. Дизајнот на грбот и перфорираните детали за градите се одлични за зголемена вентилација и проток на воздух за да ве одржат ладни. Рефлективните детали помагаат со зголемена видливост во области со слаба осветленост. Стилот без ракави дава целосен опсег на движење и дизајнот на опашката од капки спречува возење нагоре за време на вежбање. Изградена со ознака бесплатна етикета на вратот за помалку иритација и дизајн за обука што се наоѓа малку поблиску до телото. Dri-Power 360 Technology Cils се пот оддава од телото ве одржува ладно и суво. Половина мрежа назад и перфорирани гради обезбедуваат зголемена вентилација и засилен проток на воздух за да ве одржат кул. Рефлексивни детали за зголемена видливост при слаба осветленост. Дизајнот на опашката помага да се спречи возењето за време на тренингот. Стил без ракави обезбедува целосен опсег на движење. Означете бесплатна етикета на вратот за помалку иритација. Обука одговара. 100% полиестер. Машина за перење. Достапно во разновидни бои и проширени големини. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и