0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt 'Spring Flowers Alstroemeria Pink Roses' Традиционална метална wallидна уметност - диск од 36

DesignArt 'Spring Flowers Alstroemeria Pink Roses' Традиционална метална wallидна уметност - диск од 36

DEN 1760.00
Достапно.

Од стока

- Боја : розова. - Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка. - Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. - Лесно е да се обеси. Карактеристики : . - Стил : Традиционална, фарма куќа.

За производот

Купувачите избираат и