0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Коњи се борат“ од платното од Хусеин Таскин

Трговска марка ликовна уметност „Коњи се борат“ од платното од Хусеин Таскин

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Уметник : Задача на Хусеин? Nsubject : Animals Tyle : Електиќ Производ Тип : Галерија-обвиткано платно Арт. Репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Задача на Хусеин? Н 'Коњи се борат со платното уметност.

За производот

Купувачите избираат и