0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени Openенски отворени пети шарени еластични ленти од петици на пети

Уникатни поволни цени Openенски отворени пети шарени еластични ленти од петици на пети

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

Нашите шарени сандали со еластични блок потпетици сигурно ќе ги направат вашите очи да заблескаат. Истегнете за да создадете удобно носење, да одговараат на омилениот коктел фустан и шарени додатоци за да создадете шармантен фустан за забави оваа сезона. Ако имате широки стапала, предлагаме да купите половина големина нагоре. Проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Единствени поволни цени Openенски отворени пети шарени еластични ленти со букви пета, отворени пети, тркалезна пети. Чунки пета сандали. Еластична лента за глуждот. Шарена лента за глуждот. Вамп : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Табела со големина (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ - Должина на стапалото висина на потпетицата6 - - 4 36 - 9 - - 37 5 - - 37 - 9 1/4 - 37.5 - 5,5 - 38 - 9 1/2 - 38,5 - 6.5 - 39 - 9 5/7 39 7 40 - 10 310 8 41 - 10 2/7 3.

За производот

Купувачите избираат и