0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Скоро природно внатре вештачко растение од кедар и боровинки со засадувач

Скоро природно внатре вештачко растение од кедар и боровинки со засадувач

DEN 1199.84
Достапно.

Од стока

Поставете го ова вештачко растение за вештачки кедар со боровинки на врвот на полицата за да внесете малку свежина во вашиот дом или канцеларија. Густото зеленило на ова растение крие мали боровинки. Доаѓа заедно во стилски пластеник. Одлично парче за украсување на маса или полица. Содржи faux боровинки за прскање на богата боја. Вклучува скулптуриран тенџере. Создадени од најдобрите материјали. Може да треба да се обликува во форма кога се отстранува од кутијата; Избришете чиста со мека сува крпа . препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Димензии : 15 ”H x 13" w x 13 "D.

За производот

Купувачите избираат и