0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лесни улични сандали за удобност во Сами

Лесни улични сандали за удобност во Сами

DEN 320.00
Достапно.

Од стока

Сами по лесна улица има бескрајна разноврсност на стилизирање со детали за страничен украс на класична силуета за празнење. Со занаетчија стилизирана од надворешната страна и зашиена потпетица до чорапи со пети, оваа удобна сандала ќе се спари одлично со вашите омилени фармерки или летен фустан. 1 1/4 "потпетица. Усогласена мангула.

За производот

Купувачите избираат и