0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност педесетти обрасци iv платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

Трговска марка ликовна уметност педесетти обрасци iv платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Педесетти обрасци IV“ платно уметност по боја пекара злато украсена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и