0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поговори за женски долги ракави капри панталони за цветни салон за пижама за пижама

Уникатни поговори за женски долги ракави капри панталони за цветни салон за пижама за пижама

DEN 383.68
Достапно.

Од стока

Направено од мека ткаенина, овој сет на пижами ќе ве одржува пријатно цела ноќ. Овој сет е од суштинско значење за вашата гардероба. Совршено е за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба, дневно носење, итн. Оваа мека облека за спиење ќе ве одржува пријатно цела ноќ. Без оглед на пријатното време на спиење, лежење домашно релаксирање, попладневно попладне, удобна бања, мека и лесна женска копче за пижама од пижама, секогаш можеше да ве придружува. Исто така, тоа ќе биде совршен подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, девојка или пријатели како дневна облека и облека за спиење, овие симпатични комплети за облека за спиење се добар избор за жените. Одличен избор на секојдневно, ноќна облека, облека за спиење, будоар, празник и носење дневна. Единствени договори за жени 2 парчиња долги ракави, капри панталони, цветни салон за спиење, пижама, поставува 100% вискоза. Увезени. Цветна шема. Пролет лето. Опуштено вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

За производот

Купувачите избираат и