0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Прослава од Sweetworks Bright Pink Shimmer Sixlets топки, lbs

Прослава од Sweetworks Bright Pink Shimmer Sixlets топки, lbs

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Не грижи се. Овие не се бисери на вашата баба. Тие се славеат со топки од Sweetworks Bright Pink Shimmer Sixlets. Овие бонбони со вкус на чоколадо блескаат со брилијантноста на најдобрите бисери за накит, но вкусуваат слатко како и секое чоколадо. Оваа торба од 2 фунти е преполна со розови бонбони со вкус на чоколадо, што е невозможно да се запре јаде. Прослава од Sweetworks Bright Pink Shimmer Sixlets топки : светло розово треперливо гранатирано. Бонбони со вкус на чоколадо.

За производот

Купувачите избираат и