0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt 'Ботанички ретро дизајн III' СОДРИНА СОДРИНА

DesignArt 'Ботанички ретро дизајн III' СОДРИНА СОДРИНА

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Ткаенина отпорна на брчки. - Боја : сина. - изработено од пријатна, ултра -мека, лесна 100% микрофибер полиестер. Димензии на кралот : . - Печатено со употреба на најубаво италијанско мастило со голема густина со остри, живописни бои на предната страна, со смрека бело на задниот дел . - 1 Duvet Cover : 104 инчи широк x 88 инчи долг. Декоративната wallидна уметност и фрлањето перници за да одговара на овој сет се достапни, но се продаваат одделно . Детали за производот. - Материјал : полиестер . Користете само белило што не е хлор кога е потребно . Отстранете веднаш. Овој елегантен апстрактен дизајн на креветот е направен со 100% полиестер без микрофибер без брчки, гарантирајќи пријатна и освежувачка соништа цела ноќ Покријте и 2 Шамс . Облечете ја вашата украсена спална соба лесно со овој трендовски апстрактен сет за постелнина . - Не е вклучено : Вметнувачот на утешител. - Вметнувањата на утешители и инсерти за перници не се вклучени.

За производот

Купувачите избираат и