0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
18 Балон за роденденски огномет од фолија

18 Балон за роденденски огномет од фолија

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Направете вашата забава да пукне со боја со овој балон за роденденски балон со фолија. Мерење на 18 инчи и има живописен дизајн "Среќен роденден ", овој балон со фолија ќе направи прекрасен додаток на вашиот роденденски декор. Врзете го на роденденското момче или девојчето столче за да ги натерате да се чувствуваат како starвезда на шоуто. Прицврстете го надвор во поштенското сандаче за да им помогнете на гостите да ја забележат прославата. Или, комбинирајте го со цврсти балони во боја за да направите џиновски балон букет. Донесете експлозија на забава на вашиот роденденски баш со купување на сите наши резерви за роденденска забава. 18 "Фолија огномет за роденденски балон : 1 фолија огномет за роденденски балон. Балон со фолија мерки 18" кога е целосно надуен (се испорачува неинфлациран). Одлично за вашата роденденска забава. Користете со други материјали за роденденска забава.

За производот

Купувачите избираат и