0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мантија за мантија на мажите со средно лизгање на чизми чика

Мантија за мантија на мажите со средно лизгање на чизми чика

DEN 719.84
Достапно.

Од стока

Овој чизми на Чука ќе одговара на сите ваши модни потреби за што и да е вашиот стил. Ментата на мантија е случајна, но сепак удобна и секогаш изгледа одлично. Кога сте зафатени и во движење, сепак сакате да изгледате добро и поважно да се чувствувате добро. Со надворешната страна на отпорна на лизгање, можете да се чувствувате сигурно со секој чекор што ќе го преземете. Подготвена влошка. TPR Outsole. Отпорен на лизгање на јака и јазик.

За производот

Купувачите избираат и