0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Домашни основни канта за складирање на крзно ,, црно

Домашни основни канта за складирање на крзно ,, црно

DEN 177.28
Достапно.

Од стока

Совршено меки откритие за да го обновите вашиот простор со грешка на отпадоци, оваа луксузна корпа за складирање ја поздравува пријатната мекост со својата шик пастелна нијанса и бујна слој на faux крзно. Корал сè, од секојдневните најважни работи, спомени и ножеви во неговиот простран ентериер. Акцентите на крзно од крзно што ја украсуваат оваа прекрасно забавна корпа е поканувачки мека, се моли да се допре и да се гушка. Врзете го на современа стаклена маса за да додадете допир на класа и топлина. Направено од дишење што не е ткаени материјали.

За производот

Купувачите избираат и