0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Hankook Kinergy GT 215 55- H гума

Hankook Kinergy GT 215 55- H гума

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Премиум Гранд турнеја низ целата сезона гума за сите услови на патот. Hankook Kinergy GT ги задоволува строгите барања за перформанси на производителите на автомобили. Гумата е извонредна во сите аспекти, вклучувајќи : влажни, суви, зимски перформанси, како и тивко и удобно искуство во возењето. Образено со соединение со силициум со високи силика за повисоки перформанси за време на зимските услови каде што е потребно силно влечење. Четири широки прекриени канали на канали за ефикасно евакуација на водата и подобрување на влажната влечење. Широки странични жлебови во шарата за да се спротивстават на хидропланирањето, што резултира во подобро влажно ракување и сопирање.

За производот

Купувачите избираат и