0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Висока големина на висина на висина на видови на видови на јуниори, нерамна нерамномерна кавга Бермуда

Висока големина на висина на висина на видови на видови на јуниори, нерамна нерамномерна кавга Бермуда

DEN 236.00
Достапно.

Од стока

Добијте го тоа удобно светло чувство со овие шорцеви од дечко Бермуда. Дечкото со темно деним, дечко од Бермуда, има потресени детали, суров полите и пет џебови. Дополнително изработен со мек, богат тексас со темно миење со навестување на истегнување. Тие се совршен пар за без напор изглед. Истегнување + : Повеќе истегнување, повеќе движење, поголема удобност. Машинско миење. Ги гушка вашите криви за совршено вклопување. Висок пораст . ИНСЕАМ : 3 '. Подигање : 12 ".

За производот

Купувачите избираат и