0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на јуниори плус големина со високи шорцеви за велосипеди, пакувања

Без граници на јуниори плус големина со високи шорцеви за велосипеди, пакувања

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Од студиото до улицата, ништо не ја победи стилската удобност на шорцевите за велосипеди без граници. Меки и затегнати, овие ласкави, високи шорцеви дури имаат џеб за мобилен телефон .. колку е погодно тоа? Лизгајте ги со спортски градник за салата или преголема графичка мета и патики за облека што се тренд. И најдобро од сè? Добивате два пара! Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара шорцеви. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Тенок. Подигање : Висок пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови за мобилни телефони. Карактеристики : Вклучува печатени и цврсти стилови; меко и истегно чувство. Помлад плус големина велосипед 2-пакет од без граници.

За производот

Купувачите избираат и