0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Умбро Менс Про Тренинг ЦВЦ Дрес Маица

Умбро Менс Про Тренинг ЦВЦ Дрес Маица

DEN 271.84
Достапно.

Од стока

60% Памук, 40% Полиестерска Ткаенина : ЦВЦ Дрес, Мек Дизајн На Допир : Логонеклин : Лисици На Вратот На Екипажот : Тип На Длабок Ракав : Кратки Ракави : Рамо Со Разделување, Технологија На Ткаена Етикета : Издржлива, Брзо Сушење. УМУО1023. 60% Памук/40% Полиестер. Умбро Менс Про Тренинг ЦВЦ Дрес Маица. Маичка. Врвот. Повик. Лето. Мажи. Машко. Син Сјај.

За производот

Купувачите избираат и