0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ануирхеих Индустриски Кожени Чизми Машки Челични Чизми За Прсти Безбедносни Чизми Конструкција Чевли Што Не Се Лизгаат Неуништливи Машки Работни Чизми 4-6$ исклуче

Ануирхеих Индустриски Кожени Чизми Машки Челични Чизми За Прсти Безбедносни Чизми Конструкција Чевли Што Не Се Лизгаат Неуништливи

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики. Кога одите и работите, секогаш заштитувајте ја вашата безбедност, дури и ако има многу остри предмети, како што се клинци и челични шипки, за да ја осигурате вашата безбедност. Големина : 42 Нога Должина : 26см/10. Сцена : отворено, внатрешно. Носете машки безбедносни работни чизми за да спречите замор на стапалата. Големина : 44 Нога Должина : 27см/10.Големина : 36 Должина Нога : 23см/9.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4. Многу удобно : мека влошка, удобна и дише, супер мека.

За производот

Купувачите избираат и