0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Furhaven Миленичиња Производи Оксфорд Затворен Отворен Делукс Меморија Пена Пет Кревет За Кучиња И Мачки-Костен, Среден

Furhaven Миленичиња Производи Оксфорд Затворен Отворен Делукс Меморија Пена Пет Кревет За Кучиња И Мачки-Костен, Среден

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Бои : Костен. Сув воздух. Длабока Лагуна. Капакот отпорен на временските услови е направен од надворешно издржливо, водоотпорно обложено поли-платно. Избришете го капакот со топла, влажна крпа.На вашето домашно милениче ќе му се допадне остатокот што ќе го добие На Засилена Дремка Мемориска Пена Луксузен Ортопедски Кревет За Миленичиња. Дизајн со патент со ткаенини за лесна нега.

За производот

Купувачите избираат и