0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Целосна Кралица Кадифен Шерпа Реверзибилен Микро Велур Утешител Поставен Во Беж

Целосна Кралица Кадифен Шерпа Реверзибилен Микро Велур Утешител Поставен Во Беж

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Опис. Направете ја вашата зимска спална соба во топло и супер цврсто повлекување во кабината Со Овој Целосен/Кралица Кадифен Реверзибилен Микро Велур Утешител Поставен во Беж. Овој 100% полиестерски утешител сигурно ќе ве загрее и пријатно во текот на тие студени зимски ноќи. Спецификации : . * треверзибилен • * материјал : Микрофибер. * t Care : Падне Сува. * тсет Вклучува : 1 Целосен / Утешител На Кралицата, 2 Стандардни Шеми. * t Dimensions : 88 инчи W x 86 инчи L. •t Weight : 8 фунти. Содржина На Пакетот : . 1 x Целосна/Кралицата Кадифен Шерпа Реверзибилен Микро Велур Утешител Поставен во Беж. ПРОП65 Предупредување : овој производ содржи хемикалија позната на Државата Калифорнија за да предизвика рак. *Декорации и додатоци не се вклучени. * Прикажаните слики се само претстава и може да варираат . Целосно/Кралицата Кадифен Шерпа Реверзибилен Микро Велур Утешител Поставен во Беж.

За производот

Купувачите избираат и