0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
адвиикд Есенски Дуксери За Жени Жени Пуловер Дуксери Дуксер Со Долги Ракави Преголеми Врвни Кошули Фустан Мода

адвиикд Есенски Дуксери За Жени Жени Пуловер Дуксери Дуксер Со Долги Ракави Преголеми Врвни Кошули Фустан Мода

DEN 272.96
Достапно.

Од стока

Големи Момчиња Руно Качулка Јакна Пуловер Џемпер Блузи За Жени Среќен Божиќ Печатење О Вратот Дуксер Тркалезна Сезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. Совршен За Претстојните Зимски Денови. Questrates € Овој Секојдневен Зимски Макси Капут Се Одликува Со Цветен Дизајн И Среден Страничен Шлиц, Но Исечен Со Боемски Цветни Принтови, Што Ви Дава Чувство На Секси, Но И Открива Стабилно. Врвовите За Жени Ќе Ги Модифицираат Вратот И Рамото, Ќе Ве Направат Шармантни И Привлечни. Должината На Врвовите Изгледа Продолжете Ги Нозете, Додавајќи Уникатно Чувство . ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци.

За производот

Купувачите избираат и