0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Voit® 8.25 Специјални Туф Обложени Пена Топката

Voit® 8.25 Специјални Туф Обложени Пена Топката

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Малите спортисти ќе бидат подготвени за dodgeball, kickball и многу други физички активности на игралиштето со Оваа Voit® Мека Пена Обложена Со Туф Со Ниско Отскокнување. Бидете сигурни дека децата играат безбедно благодарение на конструкцијата од пена што обезбедува меко чувство додека младите ги учат основите на спортот и градат доверба. Погодна и за внатрешни и за надворешни игри, оваа топка е направена со капак отпорен на кинење за да се одржи до интензивни сесии за играње. Обложена топка од пена. Мека и исцедлива. Доволно издржлив за сите игралишта и игри во затворен простор. Гради доверба и ги подобрува вештините. Лесно за фаќање, држење и контрола. Капакот отпорен на кинење може да се пере, нетоксичен и може да се дезинфицира.

За производот

Купувачите избираат и