0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
УМЕТНОСТ Неверојатно Издржливи Чувари На Дожд За Субару Форестер-Спорт, Дивина, Ограничени, Турнеи,Оригинални Дефлектори На Прозорци со Лента,Дефлектор За Вентила

УМЕТНОСТ Неверојатно Издржливи Чувари На Дожд За Субару Форестер-Спорт, Дивина, Ограничени, Турнеи,Оригинални Дефлектори На

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

КВАЛИТЕТНИ Визири За Ветување-Дефлекторите на Прозорците доаѓаат СО ОГРАНИЧЕНА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА за да можете да купите без грижа или сомнеж! Сепак, ние сме сосема сигурни дека визирите на нашиот автомобилски прозорец нема да ве задоволат!. НЕВЕРОЈАТНО ИЗДРЖЛИВ И ЛАДЕН-Изработен Со цврста, издржлива и отпорна на кршење пластика со врвен квалитет на компјутер со темна боја, нашиот штитник за дожд на прозорци има рационализиран флексибилен дизајн кој нема да се наведнува, крши или пука, додека неговиот паметен дизајн го додава изгледот на ВАШИОТ ТЕРЕНЕЦ!. Компатибилен со : - Субару Форестер 2019-2023 (Спорт, Дивина, Ограничена, Турнеја). Не е потребно дупчење!.

За производот

Купувачите избираат и