0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вир ВП Врата Заптивка

Вир ВП Врата Заптивка

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Одржувајте ја машината за миење садови одржувана и работи ефикасно со помош на Заптивка На Вратата на Машината за Миење Садови Кенмор. Тој е дизајниран да создаде цврста заптивка околу вратата, така што останува безбедно затворена кога е затворена. Овој заменски дел е лесен за инсталирање и е направен за замена на истрошената или скршена заптивка на вашиот апарат. Вртлогот WP9743590 заптивка на вратата е погоден за употреба со широк спектар на модели и брендови на машини за миење садови, вклучувајќи Вир, Кенмор и Кујна. Едноставно проверете го упатството за корисникот или постоечката заптивка пред купувањето за да обезбедите правилно вклопување. Вирпул WP9743590 Заптивка На Вратата : Лесна инсталација. Создава цврста заптивка на вратата . Добро спојувајте со други делови за миење садови за да го одржувате вашиот апарат . Погоден за употреба на неколку машини за миење садови и модели, вклучувајќи Вир, Кујна и Кенмор. Достапно во броење 1.

За производот

Купувачите избираат и