0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Австралија Земја Љубов Нараквица Плетенка Кожа Ткаени Јаже Нараквица

Австралија Земја Љубов Нараквица Плетенка Кожа Ткаени Јаже Нараквица

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Големина : оваа елегантна нараквица е прилагодлива помеѓу 17,5 см - 22,5 см (6,8 инчи-8,8 инчи), за да одговара на многу големини на зглобот.Класификација : Нараквица, Плетенка, Јаже Карактеристика : -сеопфатен додаток за носење облека-повеќеслоен дизајн на кожени јажиња-Дизајниран Со две извртени кожни јажиња-убава алтернатива за да одговара на различни стилови на носење, вклучувајќи елегантни, елегантни, секси, рок или кул итн.- Одличен подарок за вашите пријатели, момче, девојка, сопруга, сопруг Или семејства Материјал : -Нараквица : квалитетна и издржлива црна кожа-Привлечност : количина на метален пакет : 1 х нараквица овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Австралија Земја Љубов Нараквица Плетенка Кожа Ткаени Јаже Нараквица.

За производот

Купувачите избираат и