0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Капрезе Мажи Еластична Половината Салон Дневна Краток Ракав Спиење Облека Трчање Pjs Поставува Еднобојна Пижама Во Собата

Капрезе Мажи Еластична Половината Салон Дневна Краток Ракав Спиење Облека Трчање Pjs Поставува Еднобојна Пижама Во Собата

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Карактеристики : Краток ракав, тркалезен врат, обичен, моден костум за дневна облека. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Мека Кратка Облека За Спиење Врвот И Дното Салон Пижами Сет, Летна Еднобојна Тренерка Сет. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Маици Совршени За Секојдневен, Празник, Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Одмор, Тенис, Секојдневно. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Материјал : Полиестер.Опис : Пол : Мажи, Човек, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Салон Носат Во Собата, Краток Пижами Во Собата, Мажите Облека За Спиење Во Собата, Спорт Носат, Мажи Тренерки Тип На Шема : Солидна Боја : Црна, Сива, Зелена, Каки (Опционално)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : Кружна Должина На Вратот : Должина На Колковите : Должина На Кратки Ракави : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор,Улични Карактеристики : 1. Дизајн-Комплет За Удобна Дневна Облека За Мажи, Секојдневен Комплет Пижами Со Широк Круг На Вратот, Облека Со Џебови Во Еднобојна Боја, Машки Раглан Облека За Спиење Со Кратки Ракави Со Горниот И Долниот Дел На Пјс. Дизајн : вратот На Екипажот, краток ракав, обични лабави маици со еднобојни маици врвови3. Совршен за пролет, лето погоден за различни прилики.

За производот

Купувачите избираат и