0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Акихол Јакни За Мажи Качулка Машки Бомбардери Лесни Ветробрански Обични Модни Кошули Јакна

Акихол Јакни За Мажи Качулка Машки Бомбардери Лесни Ветробрански Обични Модни Кошули Јакна

DEN 2015.84
Достапно.

Од стока

Главна Боја : Сликата Покажува.Машки Гроздобер Тенок Средновековен Ретро Панк Јакна За Ноќта на Вештерките Косплеј Костим Златен Раб Палто Јакна За Мажи За Ладен Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Долго. Големина и Услуга : ве Молиме погледнете ја Табелата Со Големини пред да нарачате за да обезбедите совршено вклопување. Пол : Машки. Карактеристика : оваа лежерна јакна има класичен дизајн со копчиња со затворање на предните копчиња и јака за вртење надолу.

За производот

Купувачите избираат и