0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
fvwitlyh Кошули За Тинејџери Хавајски Кошула За Мажи Краток Ракав Плажа Печатени Лето Копче Надолу Алоха Кошула Беж Медиум

fvwitlyh Кошули За Тинејџери Хавајски Кошула За Мажи Краток Ракав Плажа Печатени Лето Копче Надолу Алоха Кошула Беж Медиум

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Обични Ниски Мажи down Зима Печатени Памучни И Ленени Долги Ракави Едноградни Стојат Кратки Ракави копче надолу сезона : Aut,Зима,Должина На Пролетниот Ракав : Долги Ракави Пол : Менокација : Дневно,Секојдневен Материјал : Тип На Памук И Ленена Јака : Тип На Шема На Јака : Печатен Стил : Секојдневен Содржат : 1 ПАРЧИЊА Машка Блуза Материјал : Памук И Лен-Изработен Од Мек И Еластичен Материјал, Го Прави Ова врвови Лесни И Доволно Удобни За Секојдневно Носење. Стил : Дизајнот На Печатење, Единечни Гради, Јака За Држење, Долг Ракав Е Едноставен и Нежен, Модниот Тренд, Додека Е Релативно Лесен, Така што Нема да Се Чувствувате Тешки кога ги Носите. Ова Е Дизајн Кој Е И Убав И Практичен. Функција : Носете Го Со Вашите Омилени Фармерки, Спортски Панталони Или Хеланки За Стилска, Но Лабава Карактеристика Што Ги Спречува Вашите Пазуви Да Се Чувствуваат Затегнати. Вискозата И Полиестерот Се Меки И Дишат, Што Ги Прави Поудобни За Вашата Кожа И Полесни За Носење. Задоволителна Услуга : Ве Молиме Контактирајте Не Пред Вас Производот. Предметите За Нас Без Претходно Барање Нема Да бидат Прифатени. Применлива Сцена : Оваа Блуза Е Совршена За Секојдневен Стил, Бизнис, Работна Канцеларија, Домашна Облека, Работа Дома, Секојдневна Облека Или Забава, Ноќно Излегување, Летни Или Зимски Одмори, Излегување, Нова Година, Враќање На Училиште, Уличен Изглед Итн.

За производот

Купувачите избираат и