0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уачита Баптистички Универзитет Ситна Диплома Рамка

Уачита Баптистички Универзитет Ситна Диплома Рамка

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Ситни Махагони Злато Трим врежана диплома рамка со позлатен медалјон на вашиот официјален училишен печат. Се што ви треба за да го вметнете вашиот документ и да ја закачите рамката е вклучена. Оваа Рамка одговара на 11w x 8.5 h диплома. Ве молиме контактирајте не ако ви треба различна големина. Вклучен е прилагоден хардвер за монтирање без жица за безбедно да ја закачите вашата рамка совршено.

За производот

Купувачите избираат и