0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Миленичиња зона летаат со играчка за мачки со вртење, секоја од нив

Миленичиња зона летаат со играчка за мачки со вртење, секоја од нив

DEN 423.04
Достапно.

Од стока

Задоволете ги природните инстинкти на Feline додека ги чувате безбедни во затворено со зоната на миленичиња, летајќи со интерактивна играчка со мачки. Оваа интерактивна играчка за маче може да го привлече вниманието на вашето домашно милениче и да ги чува заинтересирани и забавувани со часови. Се одликува со електронски звуци кои помагаат да се стимулира природниот инстинкт на мачката за лов, додека го реплицира вистинското движење и вибрациите на летачкиот инсект. Оваа интерактивна играчка со летање со миленичиња во зона на миленичиња има дејство за вртење и непредвидливи обрасци и вклучува лесен прекинувач за вклучување/исклучување. Потребна е една батерија ААА (не е вклучена). Заменските пеперутки се исто така достапни за да ја одржуваат интерактивната играчка оперативна за продолжена употреба (продадена одделно). Може да помогне да се вклучи вашата мачка во физичка активност и ментална стимулација. Интерактивна играчка со мачки од пеперутка со акција за вртење. Електронскиот звук ги стимулира природните инстинкти на мачката и ги задржува мачките. Тестирана со мачки, одобрени мачки. Вклучување играчка за CAT има корисен прекинувач за вклучување/исклучување. Ја реплицира животната летачка акција на отворено пеперутка. Се движи и вибрира во непредвидливи обрасци. Овозможува ментална и физичка стимулација.

За производот

Купувачите избираат и