0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чудо нација за бебиња девојки за плетен фустан

Чудо нација за бебиња девојки за плетен фустан

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Деталите за контрастот додаваат дополнителна обожавање на фустанот на овие девојки од Wonder Nation. Со удобна плетена завршница, девојчето ќе биде пријатно и симпатично за време на игра. Исклучиво на. Плетено тело. Детали за контраст. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојки плетен фустан од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и