0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Килими Америка Виста 342-БЕР Кашан Бербер Ориентал Традиционална килим на розова област, 2'3 x7'10

Килими Америка Виста 342-БЕР Кашан Бербер Ориентал Традиционална килим на розова област, 2'3 x7'10

DEN 2400.00
Достапно.

Од стока

Областа на областа Олин е еднакви делови формални и топли. Тој може да се пофали со беспрекорен ориентален мотив кој, како целина, испушта покана за припадност. Направено од полипропилен и моќност, тој е конструиран со умерено густ куп. Дајте ја вашата домашна убавина и топлина со килимот Олин област .. Изградба на купови : моќност се наomираше. Висина на купот : .563-инчи. Карактеристики на купот : Исечете го купот, поставување на топлина. Примарни бои : Руби, слонова коска ги перничиња вашите подови со овој килим и вашите чекори ќе се чувствуваат полесни од кога било. Не само што ќе вклучите шарм и стил во вашиот простор, туку и ќе додадете густ слој на удобност помеѓу нозете и подот . создаден со најголема грижа и финеси, ние самоуверено стоиме покрај нашите производи. Сите наши килими се направени со вашиот зафатен и бурен живот на ум. Отпорни на дамки и издржливи, нашите килими благодатно ќе стареат со вас и вашиот дом . Нашите килими се внимателно направени за да ги прилагодат сите видови на лични стилови. Ние сакаме да ви помогнеме да го креирате домот на вашите соништа, така што развивме широк спектар на шик дизајни во паметни бои и знаеме дека ќе го најдете вашиот совршен килим.

За производот

Купувачите избираат и